1. Prace przy kościele. W lipcu ubiegłego roku informowałem, że z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków przyznano naszej parafii dofinansowanie wysokości 147 tyś. zł na odrestaurowanie drzwi wejściowych i odprowadzenie wody spod kościoła poza chodnik procesyjny z wymianą warstwy drenażowej otaczającej chodnik. Bardzo dziękuję Urzędowi Gminy Baboszewo z Panem Wójtem Bogdanem Pietruszewskim na czele za współpracę i pomoc w pozyskaniu środków. W najbliższym czasie rozpoczniemy te prace.
  2. Wyjazd w góry. W najbliższy piątek prawie 70 dzieci z naszej parafii wyjeżdża na tygodniowy wypoczynek do Rajczy w Beskidzie Żywieckim. Wyjazd spod kościoła o g. 4.00 rano.
  3. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna będzie we wtorki i czwartki od g. 16.00 do 17.00. W sprawach pilnych, takich jak np. wizyta u chorego czy sprawy związane z pogrzebem, zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.
  4. Pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca.

– W piątek od g. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, którą poprowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci. W czasie modlitwy będzie możliwość spowiedzi.

– W sobotę różaniec o godz. 8.30, następnie „Msza Wspólnot” – za wstawiennictwem Matki Najświętszej, modlimy się za osoby należące do wspólnot parafialnych. Po Eucharystii udamy się z Komunią św. do chorych.

W niedzielę o g. 11.15 różaniec, po Sumie adoracja i Procesja Eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy asystę procesyjną.

  1. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Hannę Sokołowską oraz Sabinę Naguszewską. Niech Dobry Bóg obdarzy je łaską nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…