1. Podziękowania.
Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu na kościół: 300 zł od rodziny z Cieszkowa Nowego oraz 300 zł wpłacone na konto parafialne od rodziny z Rzewina.
Dziękujemy rodzinie zm. Hanny Sokołowskiej za precyzyjne posegregowanie śmieci, które pozostały po pogrzebie. Taka segregacja pozwala nam nieco obniżyć koszty wywozu śmieci cmentarnych.
2. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna będzie we wtorki i czwartki od g. 16.00 do 17.00. W sprawach pilnych, takich jak np. wizyta u chorego czy sprawy związane z pogrzebem, zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.
3. Nabożeństwo Fatimskie. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy w sobotę 13 lipca na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o g. 18.00.
4. Nabożeństwa stałe. W każdą środę po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki na pół godziny przed Mszą św. wieczorową zachęcamy do prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
5. Pielgrzymka. Dnia 6 sierpnia wyruszy kolejna Płocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdziemy na stronie: www.pielgrzymka.com oraz na naszej tablicy ogłoszeń.
6. Intencje