1. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Krościna, którzy zaprosili nas do wspólnej modlitwy przy figurce, a następnie ugościli przy grillu. Krościn jest jedną z tych wiosek, w których każdego roku możemy przeżywać nasze „majowe-rowerowe”. Wielkie Bóg zapłać za otwarte serca i gościnność!

W najbliższą niedzielę 17 maja po Mszy św. wieczorowej udamy się na rowerach do Cieszkowa Starego. Serdecznie zapraszamy rodziny naszej parafii i gości do udziału w tym jedynym w swoim rodzaju rajdzie rowerowym połączonym z modlitwą i integracją.

– Bóg zapłać za anonimową ofiarę na kościół z Brześcia Małego – 500 zł.

– Panu Sebastianowi Kamińskiemu dziękujemy za przygotowanie i pomalowanie nowych grilli na placu parafialnym.

  1. Na nabożeństwa majowe w kościele zapraszamy codziennie po pierwszej Mszy św. wieczorowej ok. g. 17.55. W ten sposób chcemy dać możliwość udziału w nabożeństwie zarówno uczestnikom Mszy o g. 17.30, jak i 18.00. W dni, kiedy jest jedna Msza św. majowe o g. 18.00.
  2. Nabożeństwo Fatimskie – pierwsze w tym roku – przeżyjemy w środę 13 maja. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec rozpocznie się o g. 17.30, następnie Litania Loretańska i Eucharystia. Mszę Świętą zakończy procesja fatimska i błogosławieństwo.
  3. XXI Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się 11 lipca. Swój udział planują także przedstawiciele naszej parafii. Organizatorzy zapraszają chętnych na spotkanie w salce parafialnej w piątek o g. 18.45.
  4. Pierwszy Baboszewski Marsz dla Życia i Rodziny – odbędzie się 24 maja w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Będzie połączony z parafialnymi obchodami Dnia Matki.Po Mszy św. o g. 11.45 wyjdziemy z kościoła ulicą Odrodzenia do ronda, następnie od ul. Warszawskiej wejdziemy na plac parafialny. Tam przeżyjemy wspólne nabożeństwo majowe,  a następnie festyn rodzinny, na który w tym roku przygotowaliśmy wyjątkowo wiele atrakcji: koncerty, zabawy, konkursy, dmuchany plac zabaw, grill, ognisko, lody itd. itd.

    Dla starszych uczestników planujemy niespodziankę w postaci „powrotu do przeszłości”.

    Zapraszamy wszystkich parafian i gości do udziału w tym wydarzeniu.

    1. Pielgrzymko-wycieczka do Gietrzwałdu i Olsztyna odbędzie się w najbliższą sobotę 16 maja. Wyjazd spod kościoła o g. 7.30, powrót ok. g. 19.00.
    2. Zapowiedzi. Związek małżeński pragną zawrzeć:

    – Kamil Pośpieszyński i Paulina Anna Pośpieszyńska, oboje par. tut. – zap. II

    – Iwona Gawrychowska i Domenico Taibbi, oboje par. tut – zap. II

    Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Barbarę Mossakowską, Marzenę Wach z Wyszkowa oraz Stanisława Kuca z Płońska. Niech Dobry Bóg obdarzy ich łaską nieba: Wieczny odpoczynek…