Za nami pierwsze majowe rowerowe w Krościnie.

Na początku Ks. Proboszcz poświęcił odnowioną kapliczkę, następnie wspólnie odśpiewaliśmy Litanię do Matki Bożej.

Po modlitwie przyszedł czas na wspólne spotkanie przy ognisku i rozmowy w radosnej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.