























Za nami pierwsze majowe rowerowe w Krościnie.
Na początku Ks. Proboszcz poświęcił odnowioną kapliczkę, następnie wspólnie odśpiewaliśmy Litanię do Matki Bożej.
Po modlitwie przyszedł czas na wspólne spotkanie przy ognisku i rozmowy w radosnej atmosferze.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.
