Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17:00 Oaza z naszej parafii spotkała się na wspólnym grillu. Był czas na integrację i dobrą zabawę. Nie zabrakło gry w dwa ognie, przeciągania liny oraz wielu wspólnych zabaw i rozmów.