





14 maja odbył się Krąg Rejonowy Domowego Kościoła. Był to czas wspólnej modlitwy, dzielenia się doświadczeniem życia we wspólnocie oraz umacniania więzi małżeńskich i rodzinnych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, świadectwo wiary i wspólnie spędzony czas w atmosferze jedności oraz wzajemnego wsparcia.
