











Dzisiaj odbył się diecezjalny turniej ministrantów. Dziękujemy za piękną i pełną zaangażowania walkę oraz godne reprezentowanie naszej parafii.













Dzisiaj odbył się diecezjalny turniej ministrantów. Dziękujemy za piękną i pełną zaangażowania walkę oraz godne reprezentowanie naszej parafii.