Wspólnie przeżyliśmy piękny czas pielgrzymki do Gietrzwałdu i Olsztyna
Naszą podróż rozpoczęliśmy Eucharystią, powierzając Bogu cały czas pielgrzymowania. W Gietrzwałdzie modliliśmy się w miejscu objawień Matki Bożej, a następnie odwiedziliśmy Olsztyn.
W programie znalazło się zwiedzanie Muzeum Nowoczesności, Katedry oraz spacer urokliwą starówką. Był to czas modlitwy, integracji i wspólnego odkrywania pięknych miejsc
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas