Drugie „majowe-rowerowe” za nami! 🚴‍♂️🙏

Dziękujemy za wspólną modlitwę wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym nabożeństwie. Słowa szczególnej wdzięczności należą się mieszkańcom Cieszkowa Starego za wielkie serca i niezwykłą gościnność!