1. Podziękowania.

– Bóg zapłać za ofiarę na kościół wysokości 200 zł z Cieszkowa Kolonii.

– Bardzo dziękujemy państwu Irenie i Bogdanowi Pietruszewskim za ofiarowaną ziemię i  środki ochrony roślin niezbędne do utrzymania porządku na terenie parafialnym.

2. Pierwsza Komunia Święta. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św.

3. Droga Światła. W okresie Wielkiego Postu, w każdy piątek, przeżywaliśmy w naszym kościele Drogę Krzyżową. Wielu z nas brało udział w tym nabożeństwie. Alternatywnym nabożeństwem, które możemy przeżywać w Okresie Wielkanocnym jest Droga Światła. Podczas tej Drogi dziękujemy Jezusowi za Jego zwycięstwo nad śmiercią. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo w najbliższy piątek na godzinę 18.30, po Mszy św. wieczorowej.

4. Nabożeństwa stałe. Zapraszamy na nabożeństwa stałe w naszej parafii: w środę po Mszy św. wieczorowej modlimy się nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki na pół godziny przed Mszą św. wieczorową zapraszamy na prywatną adorację Najświętszego Sakramentu. Jest to osobiste spotkanie z Jezusem w całkowitej ciszy. W czasie tej adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

5. „Dzień wspólnot – Spotkanie z Matką”. W związku z ogólnopolskim zjazdem Kościoła Domowego w Kaliszu, zmienił się termin Parafialnego Dnia Wspólnot, który przeżyjemy w tym roku w niedzielę 12 maja. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy należą do grup parafialnych oraz sympatyków. Szczegóły dotyczące wydarzenia przekażemy wkrótce.

6. Literatura katolicka. W regale umieszczonym w kruchcie naszego kościoła pojawiły się nowe książki. Zachęcamy do tego, aby je wypożyczać: zabrać do domu, przeczytać, przemyśleć, następnie zwrócić, aby także inni mogli z nich korzystać. Literatura tam zebrana może pomóc nam w umacnianiu wiary, ale także w znalezieniu odpowiedzi na pytania, które czasem nosimy w naszych sercach.

7. Odeszli do wieczności. W ostatnim czasie pożegnaliśmy w naszym kościele śp. Danutę Sędzicką oraz Kazimierę Borowską. Niech Dobry Bóg obdarzy je łaską nieba: Wieczny odpoczynek…